מהו ננו-גלאס GL-2?

מחסום ציפוי דוחה מים הידרופובי המונע אבנית, כתמי מים, מפחית אבק, לניקוי קל כולל לשלשת ציפורים ואפקט של "ניקוי עצמי" במהלך החורף

ננו גלאס GL-2 תוכנן לפאנלים סולאריים וחזיתות בנין מזכוכית. הוא ציפוי לא מזיק בעובי שכבה מזערית של 5-20 ננו מטר, בלתי נראה, אינו פוגע בשקיפות ומאפשר מעבר אור מלא הדרוש ליצירת האנרגיה בפאנלים ולחיוניות והרגשה טובה שכה חיוניים לבני האדם ,בעלי החיים וצמחיה במיוחד בבניינים רבי קומות שעובדים רבים שוהים במשך שעות רבות של היום.


ננו גלאס GL-2 נבנה במבנה קרוס לינק פיזיקאלי ייחודי בתערובת SI טבעית וטהורה בריכוז גבוה עם מאפיינים המאפשרים הגדלת שטח הפנים ליצירת זווית מגע גבוהה של 110 -120-מעלות ויותר.  בכך, GL-2 דוחה מים (הידרופובי) מעולה, כתמי מים, שמנוניות (אוליאופובי), מפחית אבק ,נשאר יציב ואינו מתפרק במשך שנים.


ננו גלאס GL-2 גורם לכל משב רוח לדחות אבק דק שמתחת לגודל PPM-10 ובכך תורם להקטנת עובי שכבת האבק המצטברת ולכן להגברת יעילות קליטת אנרגית השמש של הפאנל ובחזיתות בניין- לנראות ושקיפות משופרים.


ננו גלאס GL-2 מאפשר הקטנת מחזורי הניקוי השנתיים, מבטל את הצורך במים מנוטרלים (אוסמוזה הפוכה) לצורף השטיפה, מאפשר הסרת יתרת האבק בקלות ויעילות בזמן השטיפה הרגילה ובמיוחד במהלך חורף כתוצאה של “אפקט ניקוי עצמי” בזמן גשם, לאמור ,טיפות הגשם מתגלגלות על פני השטח ואוספות את האבק הקל, כמו גם זיהומים אחרים וכך מספקים משטח נקי יותר. בכך עלויות הניקוי קטנות משמעותית במונחים של הוצאה שנתית.


ידוע היטב בענף – כי לפאנלים סולאריים קיים אובדן מתמיד של 0.6- 0.9% מהשקיפות מדי שנה בגלל התקפות UV ,זיהום אוויר, מליחות ועוד . זה גורם לאובדן ייצור חשמל , כלומר לאובדן כסף, כמו גם להפחתת אורך חיי הפאנל או חזית הבניין ולעלויות נוספות כתוצאה של החלפה מוקדמת יותר. 


ננו גלאס GL-2 מייצר מחסום מעולה המתנגד להתקפות UV אלה בכל אורכי הגל ,פחית למינימום ואף מבטל את הפסד השקיפות הנ”ל. הוא מייצר מחסום מעולה כנגד התקפות זיהום אוויר, פיח, וחלקיקים אגרסיביים אחרים המרחפים האוויר ופועלים מצדם לתהליך איכול הזכוכית ,לשחיקה מתמדת של פני השטח ,לאיבוד שקיפות, עכירות, שינוי גוון  ולפגיעה בלתי הפיכה ביעילות הזכוכית עבור הפאנלים ,ביופי ונראות חזית בניין הזכוכית ,כבר במהלך השנים הראשונות.

בנוסף, הרכב החומר הטבעי ממנו מיוצר המוצר מבטיח כי לא ייגרם נזק לפאנלים, וגם לא תיפגע תפקודם בשום דרך – להפך.

השילוב של תכונות אלה מאפשר ניצול מרבי של יכולת קליטה סולארית באיכות גבוהה וארוכת טווח, מיד לאחר הניקוי ובין מחזורי הניקוי. התוצאה המידית – מצד אחד הגדילה את ההכנסה הכספית ליחידת פאנלים ומצד שני – חסכון בעלויות העבודה וחומרי הניקיון הדרושים לניקוי פאנלים או חזיתות הבניין ובכך הכנסה טובה יותר וחסכון כספי עבור בעל הפאנל סולארי או הבניין.

בכך, ננו גלאס GL-2 שומר על יציבות מרקם ואופי הזכוכית ביעילות מרבית לאורך זמן ארוך.  

NanoGlass GL-2 HEB 2020-01.jpg

ציפוי למקלחון/זכוכית ופאנלים סולריים

ניקוי והגנה על מעקות זכוכית ננו גלאס GL-2

החל מ- 430.00
למה הוא מיועד?

לכל סוגי הפאנלים הסולאריים מזכוכית

כושר כיסוי

170-180 מ”ר/ליטר.

אריזות

ערכת יישום עצמי 250 מ”ל | 1 ליטר | גלון 3.8 ליטר | מיכל 20 ליטר

אזהרות

המוצר דליק. יש להימנע מאש ומקורות חום. להרחיק מילדים.

GL2_page21.jpg