אודותנו

איך אנחנו עושים את זה?

המוצרים והפתרונות הייחודיים של החברה מבוססים על יישום טכניקות חדשניות של ננו-הנדסה על חומרי גלם סטנדרטיים כגון זכוכית, אבן, מתכות, סבונים ובדים.
 

המוצרים המתקבלים שומרים על כל היתרונות של החומרים המקוריים, מפחיתים את התכונות השליליות שלהם ומוסיפים יתרונות חדשים בעלי ערך גבוה למשטח ההתחלתי.
 

לדוגמא, ציפויים אטומים לחלוטין ללחות ועם זאת מאפשרים למשטחים “לנשום”, מוצרי היגיינה וחיטוי חדשניים יותר מכל הנמצא בשוק כגון מטליות מתכלות וניתנות לשטיפה באסלה, כולם, מוצרים חכמים ומבוססים על טכנולוגיית “Managed Release(™)” שפיתחה החברה ומאפשרים שליטה מדויקת, מתי, היכן וכיצד נפרסים החומרים הפעילים שלהם.

אתגרים ופתרונות ללקוחותינו

הטכנולוגיות שלנו מאפשרים פתרונות פורצי דרך לכמה מאתגרי הלקוחות המורכבים ביותר בתעשיות החל מבנייה, דרך רכב, תעופה וחלל, חיל הים, הגנה, מתכות, זכוכית ופלסטיק, וכלה בבריאות, היגיינה סביבתית וקוסמטיקה.
אנא לחץ על קטגורית “מוצרים” כדי ללמוד על הפתרונות הייחודיים שלנו לענף שלך.

בנוסף למוצרי המדף שלנו, לחברה יש תוכנית פיתוח מותאמת אישית.
אנא צור אתנו קשר עם בעיות החומרים המאתגרות ביותר שלך, ואם אין לנו פתרון זמין נשמח לדון בפיתוח אחת עבורך. 

כל מוצרי ננו ציפויים מבוססים על חומרי הגלם הזמינים באיכות הגבוהה ביותר, ותהליכי הייצור והמתקנים שלנו עומדים בכל התקנים הבינלאומיים הרלוונטיים.
ההסמכות שלנו כוללות: ISO 9001-2015  ,MEDICAL  DEVICE  ISO 13485 ,AMPP/ NACE – US, , ה- FDA האמריקאי, משרד הבריאות הישראלי- אמ”ר, ועוד רבים ברחבי העולם.

אנא עיין בדפי המוצר האישיים לקבלת אישורים מפורטים

תערוכות אירועים וכתבות

טכנולוגיית הציפוי הישראלית שמסקרנת את נאס”א

חברת ננו ציפויים פיתחה נוזל שיכול להגן על כלי רכב, משקפיים ובדים מפני רטיבות: “את החומר שלנו אפשר לשים על בד, מתכת וגם על זכוכית”

צחי הופמן 19/05/2014

בלא מעט סרטי מדע בדיוני ניתן לצפות בטכנולוגיות ננו שונות, שאמורות לשפר בצורה מסוימת את החיים שלנו באמצעות הגנה על בגדים או על רהיטים מפני מים.

מעט מיץ שנוזל על הספה, לא אמור להיספג בה, אלא פשוט להחליק אל הרצפה. כבר היום אפשר לראות פיתוחים שונים שמגנים על מוצרי טכנולוגיה נגד מים, כמו סמארטפון או מצלמות. בעוד שכבר התרגלנו לראות אנשים נכנסים עם הסמארטפון לבריכה, עד לפני שנה או שנתיים, היה מדובר בטכנולוגיה חדשנית מאוד.

כתבות נוספות: 

‘HEALTH EUROPA’  לקריאה >>
כתבה מעיתון WEELS  לקריאה >>
כתבה במכונות על ESP-700  לקריאה >>
פורטל הבריכות הישראלי  לקריאה >>
CPD – מאמר שהתפרסם בהודו  לקריאה >>

פריצות דרך מתמשכות ללקוחותינו ולסביבתנו

אנו רואים עצמנו כמחויבים מאוד לסייע בשיפור הסביבה. כל התהליכים והמוצרים שלנו לוקחים בחשבון שיקולים אקולוגיים ואחד האתגרים הגדולים והעיקריים שלנו הוא פיתוח אלטרנטיבות בטיחותיות ומתכלות למוצרים שהיום הם רעילים ביותר או סותמים מזבלות וממשיכים לזהם את הסביבה לאורך אלפי שנים.

אנו מצפים להמשיך לייצר וליצור חומרים ופריצות דרך סביבתיות עבור לקוחותינו בארץ ובחו”ל, ועבור הסביבה המשותפת והשברירית שלנו.

אשמח לקבל שאלות, הערות או רעיונות.
בכבוד רב
עופר לוי מנכ”ל

 

דילוג לתוכן