מציג את כל 2 התוצאות


סילר לשיש מטבח המותאם למגוון סוגי משטחים שונים

חברת "ננו ציפויים בע"מ" עשתה לעצמה מוניטין בין-לאומיים בכל הקשור לפיתוח פתרונות מהפכניים מבוססי ננוטכנולוגיה, המיועדים לשימוש על חומרים ומשטחים הנפוצים בשימוש יום-יומי. אחת מקטגוריות המוצרים של החברה, היא של מוצרי ציפוי לשיש קיסר, קוריאן ועוד, המצויים בשימוש ביתי במטבח ובאמבטיה מוצריה של "ננו ציפויים בע"מ" הם, פשוטו כמשמעו, בגדר מהפכה בעולם הסילרים וחומרי הציפוי. הם רותמים את תכונותיה המופלאות של הננוטכנולוגיה, לכדי פיתוח מוצרים בעלי כושר עמידות, הגנה, איטום, דחיית לכלוך שמשאירים הרחק מאחור את כל מוצרי השוק הסטנדרטיים.

FC-20

הFC-20  הנו ציפוי להגנה ושימור משטח חדש לאורך שנים ורענון משטחים משומשים. פותח במיוחד למשטחים פולימרים, סינטטיים המאופיינים בהרכבים שונים. החומר מצטיין בעמידות מעולה. בעל תכונות מאריכות חיים. דוחה מים ושומניות. עמידות גבוהה בפני סדיקה, איכול והתפוררות. מונע הצטברות לכלוך וזיהומים שונים, כגון: אבנית, פיח, עובש ועוד ומאפשר הסרה קלה הFC-20 מגן ומשמר את התכונות ההתחלתיות של המשטח המצופה לאורך שנים רבות.

סילר לשיש מחיר

סילר השיש של "ננו ציפויים בע"מ" מצטיין ביחס עלות/תועלת מעולה, בהשוואה לסילרים הסטנדרטיים והמסורתיים, תודות לביצועיו, עמידותו וחסכוניותו לטווח ארוך. לקבלת מידע נוסף, ייעוץ והכוונה בבחירת המוצר המדויק לצרכיכם, צרו עמנו קשר בטלפון 03-716-6565
דילוג לתוכן