מהו ESP-800?

ציפוי פוטוקליטאליטי שקוף - עמיד לכתמים ומגביר חיכוך לבטיחות משופרת של הולכי רגל

הציפוי במבנה זה אדיש כמעט לחלוטין לגורמים סביבתיים, מספק הגנה יוצאת מהכלל מכתמים, לכלוך, שומניות, ומעניק למשטח המצופה תכונות מעולות של הידרופוביות, הגברת חיכוך מצוינת, עמידות כימיקלית, אנטי הידבקות וניקוי קל (פוטוקאטליטי).

 

זהו פיתוח חדשני ובלעדי של מבנה כימי היברידי ייחודי על בסיס קבוצות אפוקסיות אורגניות וסילאן שסודר מחדש ליצירת קרוס לינק, המתקדם מסוגו בעולם, בריכוז תוכן של 99% מוצקים בנפח (כמעט ללא התכווצות) וללא מדללים. מבנה זה מעניק לפולימר בסיס חוזק וכוח יוצאי דופן לעמידות מעולה בתנאים קשים, מול פגעי מזג אוויר, סביבה רטובה ומאכלת ולכן מאריך את חיי האובייקט ב- 2-5 שנים יותר מהרגיל, מעניק מראה יציב ושומר על המשטח המקורי תוך התגברות על קריסות מבנים אורגניים.

ESP-800 מציג הגברת בטיחות נהדרת בסביבת משטחים חלקים, רטובים ושומניים ביחס למשטח ללא ציפוי ומקטין דרסטית את הצורך בשימוש בדטרגנטים לניקוי כמו גם הקטנת תדירות הניקוי ולכן מציג חיסכון בעלויות העבודה. בכך ESP-800 תורם משמעותית לאיכות סביבה ברמה גבוהה ומקטין את הזיהום הנפלט.

 

התוצאה: חיזוק, ייצוב ושיפור האיטום הפיזי של תשתית האריחים, הרובה, עמיד מאד לפגיעות ונדליזם, אנטי עכירות הדוחה ביו-פילם כגון עובש וירקת ומאפשר הסרתם הקלה בניגוד גמור לכמעט כל חומר כימי אורגני ידוע שבתנאי חשיפה כנ”ל מתפרקים.

 

ESP-800 ניתן לקבל בגימור במראה מט או מבריק לרענון משטח שאיבד מאופיו המבריק ואינו מכיל חומרים מסוכנים לבריאות היכולים לגרום לרגישות בדרכי הנשימה ולכן עם השפעות מופחתות על הבריאות. בנוסף, הציפוי עומד באופן מלא בדרישות  האמריקאיות המחמירות ביותר לבטיחות ובריאות ללא פגיעה או הקטנת ביצועים.

למה הוא מיועד?

  • לשימושים בסביבת בריכות, ים, יאכטות, מטבחים, לובי, מעברים, משרדים, בתי מלון, סאונות, משתנות, מקלחות, מדרגות, אולמות ייצור במפעלי מזון ובכל מקום בו ישנם משטחים רטובים ולחים ו/או יש דרישה להגברת משמעותית של בטיחות נגד תאונות מעידה של הולכי רגל בהשוואה למשטח ללא ציפוי.  

  • מתאים כמעט לכל משטח רגיל או חלק, קרמיקה, פורצלן, שיש, בטון, עץ, מתכת, פלסטיק ועוד.

  • הגברת חיכוך מעולה במשטחים חלקים ורטובים ביחס למשטח ללא הציפוי.

  • יצירת מחסום המקטין דרסטית ספיגות של כתמים שונים.

  • עמידות מצוינת בפני איכול כימי, וקורוזיה.

  • חיזוק, איטום וייצוב תשתית פגומה כולל של סדקים נימיים והרובה.

  • אנטי עכירות ודוחה ביופילם כגון עובש וירקת ומאפשר הסרתם הקלה.

  • ציפוי דוחה קרח להפחתת משקל והגנה כנגד שינויי במבנה הפיזיקאלי/כימי כתוצאה של קרח.

מראה מט/ מבריק ערכת DIY 0.4 , גלון 3.8 ליטר