מהו זינקו-100?

ציפוי אבץ פולימרי מבוסס מים בצבע אפור להגנה נגד קורוזיה לשימוש ימי וכיסוד לציפוי עליון

זינקו-100 הוא תחליב פולימרי עשיר, על בסיס מים, עם VOC נמוך, בריכוז גבוה של 99% חלקיקי אבץ עדינים ומהונדסים במבנה מיוחד עם מאפייני הדבקה מיוחדים המיועדים לכל מצעי המתכת, כולל משטחים מגולוונים. התכונות העיקריות של מטריצת ​​שרף זה הוא שלאחר ניקוי מוקדם, יבוש וציפוי ראוי ולאחר נידוף מעולה, יתקבל מחסום קורוזיה יוצא מהכלל.

ההגנה מורכבת משילוב תוספי אנטי קורוזיה סינרגיסטיים הפועלים באגרסיביות, בשילוב עם מטריצת שרף ייחודית, כדי להדוף את תחילת תהליך הקורוזיה.

הגימור הוא בגוון אפור בהיר, מאד אסטטי ויכול לשמש כציפוי  סופי על מגוון משטחים. הגימור הזה אידיאלי גם לשימוש כתיקון על משטחים מגולוונים.

תכנון ייחודי מסוגו של סידור תרכובות הפיגמנטים האנטי קורוזיביים המרכיבים את זינקו-100 הנו פריצת דרך בהגנה על מתכות, ביכולת ההיצמדות למשטח, חופשי  מזיהום ומתגבר בקלות על פליטת מתכות כבדות.

זינקו 100 משמש מגן יסוד מעולה גם לצבעים סינטטיים, אפוקסים ועוד.

שילוב ויישום 2 שכבות נוספות של ESP-700 יעניק למשטח עמידות ארוכת טווח בתנאים קשים ביותר ללא השוואה לכל טכנולוגיה ידועה כיום בעולם.

למה הוא מיועד?

לשימוש במקומות ויישומים בהם נדרשת הגנה ארוכת טווח ו/או בתנאים קשים מאד של סביבת ים, לחות גבוהה, סביבה מאכלת וכו’ כגון: אסדות ימיות, ספינות, מפעלים כימיים, מתקני נמל, גשרים, מנופים, קונטיינרים של ספינות, מהצד החיצוני בצינורות, מכלי מים, דלק, גז, שפכים, כימיקלים, שילדות של משאיות, שלד של קונסטרוקציות בנין גם מתחת לאדמה ועוד.

ZiNCO-100_page27.jpg